Skip Navigation Links
Skip Navigation Links
Skip Navigation Links

مارسل کارنه و ژاک پره‌ور با «بچه‌های بهشت» به بازار کتاب ایران آمدندفیلمنامه «بچه‌های بهشت» نوشته مارسل کارنه و ژاک پره‌ور از سوی نشر چترنگ منتشر شد.
 
مارسل کارنه و ژاک پره‌ور با «بچه‌های بهشت» به بازار کتاب ایران آمدند
 

به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، نشر چترنگ فیلم‌نامه «بچه‌های بهشت» را با ترجمه غلامرضا صراف، منتشر کرده است. «بچه‌های بهشت»، یکی از کتاب‌های مجموعه جهان سینمای این ناشر است.

مترجم این کتاب که دبیر مجموعه جهان سینما در نشر چترنگ نیز، هست، در یادداشت ابتدای کتاب، می‌نویسد: «مجموعه جهان سینمای نشر چترنگ با هدف چاپ آثاری باکیفیت در تمام شاخه‌های سینما اعم از فیلمنامه، مباحث نظری، مباحث آموزشی، مصاحبه با کارگردانان و شناخت سینماگران شکل گرفته است.

جهان سینما سعی می‌کند سینما را به وسعت جهان ببیند و هر آنچه پیوندی محکم و استوار با سینما دارد در خود جای دهد. امید که نقد و استقبال شما راه‌توشه ما در این مسیر سخت و جذاب باشد.»

این کتاب شامل یادداشت دبیر مجموعه سینما، مقدمه مترجم، زندگی‌نامه مارسل کارنه، زندگی‌نامه ژاک پره‌ور، معرفی «بچه‌های بهشت» در فرهنگ سینما به قلم ژرژ سادول، گفت‌وگو با مارسل کارنه، گفت‌وگو با ژاک پره‌ور، شناسنامه فیلم، بچه‌های بهشت (بخش اول)، بچه‌های بهشت (بخش دوم) توضیح چند اصطلاح سینمایی و تئاتری و تصاویر می‌شود و در 280 صفحه نوشته شده است.

 فیلمنامه «بچه‌های بهشت» در 280 صفحه و 1000 نسخه به قیمت 17هزار تومان، از سوی نشر چترنگ روانه بازار کتاب شده است.

لینک خبر